Kto sme
EVENTOVÁ AGENTÚRA - WORLD ART CREATION S. R.O.

VYTVORÍME DOKONALÝ PROGRAM NA KĽÚČ PRESNE PODĽA VAŠICH POŽIADAVIEK

World Art Creation s.r.o. je eventová agentúra, ktorej cieľom je vytvárať a zabezpečovať pre svojich klientov komplexné služby v oblasti organizácie kultúrno – spoločenských aktivít. Na slovenskom trhu pôsobíme viac ako 17 rokov a odvtedy si naša eventová agentúra WAC s.r.o. našla cestu k zákazníkovi hlavne vďaka serióznemu profesionálnemu prístupu a svojou spoľahlivosťou a zodpovednosťou. Zorganizovali sme už množstvo spoločenských akcií pre rôznych klientov od najmenších firemných večierkov až po tie najväčšie VIP eventy.

PÔSOBÍME OD ROKU
2003
NAŠA CESTA K ÚSPECHU
Každý event, či už menší alebo väčší, je spoločenská udalosť, ktorá sa väčšinou neopakuje a mali by Vám na ňu zostať čo najlepšie spomienky. Preto je výber agentúry veľmi dôležitý a mali by ste si ju vybrať po jej prezentácii na osobnom stretnutí.
ZÍSKANIE DÔVERY
Našim cieľom je aj naďalej prinášať svojim klientom kvalitné a profesionálne služby a tak si získavať ich dôveru, za ktorú sme im veľmi vďační.
SPOKOJNOSŤ KLIENTA
Naši klienti i naďalej budú spokojní s prácou našej eventovej agentúry a veríme, že budú na našu spoluprácu rovnako hrdí, tak ako sme aj my.
STABILNÁ SPOLOČNOSŤ
Chceme zostať aj do budúcna stabilnou eventovou spoločnosťou, ktorá bude prinášať svojim klientom tie najkvalitnejšie služby a kreatívne nápady.
NAŠE AKCIE
Je to predovšetkým práca s ľuďmi a tá si vyžaduje veľkú dávku trpezlivosti, zodpovednosti a hlavne dobrú náladu, aby bola na Vašom evente čo najlepšia atmosféra.
0
Spokojných
zákazníkov
0
Kreatívnych
nápadov
0
Rokov
skúsenosti
0
Úspešných
eventov
VŠEOBECNÉ POZNATKY A RADY ZO SVETA EVENTOV

Ak sa neviete rozhodnúť s kým by ste mali spolupracovať na Vašom evente dbajte hlavne na to, aby bola Vaša komunikácia a sympatie s agentúrou čo najlepšie. Preto je naozaj dôležité, aby ste sa určite stretli na osobnom rozhovore, kde sa o sebe dozviete omnoho viac. Vzájomná komunikácia je veľmi dôležitá, lebo Vám môže ušetriť množstvo stresov a nedorozumení počas samotného eventu. Samozrejme, že toto všetko sa nedá dosiahnuť bez dostatočných skúseností danej agentúry, preto vždy dajte na Vašu intuíciu pri rozhodovaní. Nie je preto vhodné, aby ste sa rozhodli len na základe emailovej alebo telefonickej komunikácie alebo podľa agentúrnej ponuky, kde je ťažké zistiť aké má eventová agentúra skúsnosti.

PREČO PRÁVE  WAC
KREATÍVNY TÍM

Sme mladý, skúsený a kreatívny tím so skúsenostiami aj zo zahraničia. Sme tu na to, aby sme Vám uľahčili život.

BOHATÉ SKÚSENOSTI

Úspešne pôsobíme už viac ako 17 rokov. Stretnite sa s nami osobne, radi k Vám prídeme na osobnú prezentáciu.

FULLSERVISOVÉ SLUŽBY

Radi a ochotne Vám pomôžeme, alebo jednoducho Vám ušetríme čas a celý scenár Vám vypracujeme my.